icon

Dźwirzyno

I okolice...

Dźwirzyno położone jest 11 kilometrów od Kołobrzegu, między Bałtykiem, a jeziorem Resko. Znane jest z jednej z najpiękniejszych plaż na wybrzeżu i jednego z najczystszych morskich kąpielisk. Szeroka plaża utworzona z drobniutkich, czystych i jasnych ziarenek piasku o dogodnym płaskim zejściu do morza, oraz wydm porośniętych lasem sosnowym stanowią atrakcyjny element miejscowego krajobrazu. Miejscowość położona jest wzdłuż jednej głównej ulicy Wyzwolenia.
Będąc w Dźwirzynie warto odwiedzić pobliskie atrakcje:

  • Szkoła windsurfingu i kitesurfingu  (przy jeziorze Resko)
  • Ścieżka zdrowia – trasa w nadmorskim lasku z 15 stanowiskami do ćwiczeń
  • Basen na otwartej przestrzeni w Ośrodku Helios
  • Basen kryty w hotelu Senator 
  • Port
  • Wesołe miasteczko
icon

Sprawdź

Pozostałe atrakcje

 
 

Ścieżki rowerowe

Dróg i ścieżek rowerowych w Gminie Kołobrzeg przybywa. Do wyboru mamy cztery wyjątkowe trasy, o różnym stopniu trudności, nawierzchni. Łącznie czeka na państwa 144 km wytyczonych szlaków rowerowych.
Zobacz więcej

 
 

Miasteczko westernowe
w Zieleniewie (15 km)

Miejsce przygód w stylu western gdzie można spotkać prawdziwych kowboi, odwiedzić saloon z kowbojskim jedzeniem, zobaczyć westernowe show, napad na bank, pokazy kaskaderskie.
Zobacz więcej

 
 

Park Linowy
w Kołobrzegu (12km)

Umieszczony na drzewach składa się z szeregu stanowisk (podestów) umieszczonych na różnych wysokościach na pniach, połączonych linami nośnymi, siatkami, łańcuchami, drabinkami oraz linami asekuracyjnymi. 
Zobacz więcej

 
 

Pomerania Fun Park

Największy Park Rozrywki na Pomorzu Zachodnim. W naszym Parku cała rodzina będzie mogła spędzić wspaniały czas na wspólnej zabawie. Na terenie Parku znajdują się atrakcje zewnętrzne dostępne sezonowo oraz atrakcje całoroczne działające niezależnie od pogody. 
Zobacz więcej

 
 

Centrum Atrakcji WojskowycH 
BASTION

Przejażdżki wojskowym sprzętem pancernym po 40 hektarowym poligonie: czołg T-55, transportery opancerzone, samochody pancerne oraz największy w Polsce MARKET WOJSKOWY.
Zobacz więcej

 
 

Ogrody Tematyczne Hortulus
w Dobrzycy (40 km)

Kompozycja 28 ogrodów w odmiennych stylach i różnej treści. Największe ogrody: japoński, francuski, rosarium w stylu angielskim.
Zobacz więcej

klimatyczny kolobrzeg

Aplikacja mobilna na smartfony do pobrania w sklepie google Play
„Klimatyczny Kołobrzeg”

To propozycja aktywnego przemierzania jednego z najpopularniejszych miast nadbałtyckich. W aplikacji znajdziemy najważniejsze atrakcje turystyczne miasta, a także bogatą bazę bieżących wydarzeń i artykułów o historii i specyfice Kołobrzegu. Poza paletą zabytków, które koniecznie trzeba zobaczyć, w aplikacji znajdują się również bazy gastronomiczna i noclegowa, a także wszelkie informacje praktyczne na temat obiektów sportowych i rozrywkowych. Dodatkowym atutem aplikacji są trasy turystyczne: piesze, rowerowe i kajakowe.

icon

Miejscowość

Gdzie się znajdujemy

design by : LEMONPIXEL.pl