icon

Dla Dzieci

Do dyspozycji naszych małych gości przygotowaliśmy bardzo duży i atrakcyjny plac zabaw oraz zadaszoną i przestronną salę zabaw. Nasz ośrodek stawia na dobrą zabawę i wypoczynek dla dzieci. Od rana do wieczora organizujemy animację dla różnych grup wiekowych dzieci zarówno na dworze jak i sali zabaw. Doświadczone animatorki organizują wesołe i kreatywne zabawy, pozwalając dzieciom na nieskrępowaną i bezpieczną formę spędzania wolnego czasu, a rodzicom na upragniony wakacyjny odpoczynek.

 
 

Nasz plac zabawJest dwupoziomowy z licznymi zjeżdżalniami niektóre z nich są kręte oraz tunelem. Posiada również małą skałkę do wspinania.
Domek dla dzieci oraz 4-osobową huśtawkę. Plac zabaw usytuowany jest na wielkiej piaskownicy. Udostępniamy liczne zabawki do piaskownicy oraz rowerki, jeździki i autka dla najmłodszych.

Plac Zabaw co roku przechodzi kontrolę bezpieczeństwa i otrzymuje certyfikat. Zobacz Certyfikat

Zobacz zdjęcia
 
 

Sala zabawZnajduje się przy recepcji ośrodka. Przestronna sala posiada stoliczki dla dzieci gdzie można rysować, malować farbkami, wycinać, lepić plasteliną, grać w kręgle. Tu odbywa się poranny aerobik dla dzieci przy muzyce oraz wieczorne zabawy taneczne i karaoke.

Zobacz zdjęcia
 
 

Pokazy cyrkowe

Raz w tygodniu w lipcu i sierpniu do ośrodka przyjeżdża Cyrk Szok. Są to bezpłatne występy profesjonalnych cyrkowców. Zapewniają wspaniała zabawę zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Pokazy angażują dzieci do czynnej zabawy przed publicznością. Żonglerka i akrobacje, jazda na małym mini-rowerku a nawet dotknięcie węża dostarczają niezapomnianych emocji.

Zobacz zdjęcia

icon

Miejscowość

Gdzie się znajdujemy

design by : LEMONPIXEL.pl